06.07.2019

Протягом минулої доби на Миколаївщині сталося 12 пожеж

Минула доба знову не стала виключенням для пожеж на відкритих територіях області.

Про це повідомляють у ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Так, 5 липня співробітники Миколаївського обласного гарнізону оперативно-рятувальної  служби цивільного захисту 11 разів залучались до гасіння сухої трави, чагарників, дерев, сміття, які вигоріли на загальній площі понад 31 га. Цього разу пожежі приборкували вогнеборці Вознесенського, Вітовського, Миколаївського, Новоодеського, Веселинівського, Березнегуватського, Снігурівського районів та м. Миколаєва.

Загалом від ДСНС залучалось 42 чоловіка особового складу, 11 одиниць пожежно-рятувальної техніки. У Миколаївському районі спільно із рятувальниками працювали військові (5 чоловік та пожежний автомобіль В/Ч 1890), у Веселинівському — місцева пожежна команда с. Широколанівка, у Березнегуватському — додатково здійснювався підвіз води від фермерського господарства «Валентина».

Необережне поводження з вогнем стало ймовірною причиною у всіх випадках.

Шановні громадяни, дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Не провокуйте виникнення пожеж в природних екосистемах. Враховуйте, що на території області встановлено 5 клас пожежної небезпеки, що в свою чергу, вимагає особливої обережності з відкритим вогнем.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *