12.08.2020

Протягом 24 годин рибпатрульними викрито 7-х порушників, що завдали збитків на понад 12 тисяч

Рейдові групи державних інспекторів Миколаївського рибоохоронного патруля протягом 24 годин викрили 7 порушників, що завдали збитків державі на понад 12 тисяч гривень.

Так, 11 серпня, близько 11 години інспекторами на річці Інгулець було викрито порушника, який добував молодь раків у період заборони. Двома ятерами громадянин добув 129 екз. членестоногих. Збитки завдані цим порушенням склали 3 289,5 грн. Пізніше, близько 16 години було зафіксовано аналогічне порушення. Поблизу села Костичі, на річці Інгул, два порушника за допомогою волокуши добули 48 екз. раків. Збитки склали 1 224 грн.

Ввечері того ж дня, близько 21 години було викрито громадянина який рибалив у забороненої зоні Олександрівської ГЕС. Порушник добув: окуня — 21 екз., тарані — 18, густери -11 екз., молоді судака — 2 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 3 678 грн. Ще одного порушника з забороненим знаряддям лову (павуком) було викрито на Ташлицькому водосховищі.

Згодом, 12 серпня, близько 7 години на Березанському лимані, поблизу с. Лимани, було викрито порушника, що за допомогою 2-х сіток добував кефаль. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 4 165 грн. Ще один протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП було складено на рибалку який рибалив на Південному Бузі біля с.Троїцьке за перевищення кількості гачків.

Загальні збитки, завдані рибному господарству України по вказаним інцидентом, становлять 12 356 грн. На порушників складено адмінпротоколи за ч. 3 та 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі до правоохоронних органів за місцем скоєння правопорушення. Заборонені знаряддя лову вилучено до рішення суду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *