09.09.2021

Профільна комісія облради заслухала звіт управління спорту, за підсумками Олімпіади.

3 вересня відбулося засідання комісії обласної ради з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї та спорту, культури і духовності.

На засіданні було розглянуто звернення депутата Є.Горбурова, про підготовку спортсменів з олімпійських видів спорту в Миколаївській області.
Звіт, який представив начальник управління молоді та спорту, В.Гінкул, піддався різкій критиці з боку членів комісії. Вперше, за багато років, представники Миколаївщини були відсутні на Олімпіаді і представляли інші області
Гінкул заявив, що Миколаївщину на Олімпіаді в Токіо ніхто не представляв, оскільки в інших регіонах спортсменам просто платять великі стипендії і зарплати.

Депутати звернули увагу, що це несуттєві гроші, які можна порівняти з зарплатою прибиральниці. Вони здивувалися, що чиновники вважають, що наша область не знайшла б такі кошти. Вони привели в приклад миколаївських параолімпійців, які незважаючи на всі труднощі зуміли не тільки гідно виступити в Токіо, а й привезли звідти медалі.

Після обговорення, одноголосно було прийнято рішення винести це питання на обговорення найближчої сесії Миколаївської обласної ради.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.