13.01.2021

Проїзд дорогами державного значення Миколаївщини станом на 13 січня 2021 року забезпечено

Цієї ночі на автодорогах державного значення Миколаївської області проводилися роботи із зимового утримання автодоріг.

Упродовж ночі 13 січня 2021 року на території Миколаївської області фіксувалася температура повітря від -2 до -3 градусів за Цельсієм, сніговий покрив від 4 до 7 см, що стало передумовою утворення ожеледі на проїжджій частині автодоріг. Для забезпечення безпечного проїзду дорогами області проводилися роботи з усунення зимової слизькості. Обробка дорожнього покриття протиожеледними матеріалами проводилась на небезпечних ділянках автодоріг: підйомах, спусках, мостах, поворотах.

Впродовж ночі працювало 43 одиниці спецтехніки та 63 працівники від Служби автомобільних доріг у Миколаївській області та підрядних організацій. Від ЕЛУ автомобільних доріг м. Миколаєва працювало 23 одиниці техніки та 24 працівники. Для обробки протиожеледними матеріалами доріг було використано понад 83 тонн піщано-соляної суміші. Ускладнення були зафіксовані на дорозі в районі с. Мигія Первомайського району. Загалом ситуація залишається контрольованою, проїзд автодорогами державного значення Миколаївської області станом на 09 годину 13 січня 2021 року забезпечено.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області, ЕЛУ автомобільних доріг м. Миколаєва, підрядні організації наразі працюють у посиленому режимі, цілодобово. Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т. ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.

Миколаївська облдержадміністрація нагадує, що під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *