08.04.2021

Про вихід з червоної зони говорити рано

Лише за один день в миколаївській області зафіксовано 369 нових випадків захворювання на Covid-19, померлих від наслідків цієї хвороби — 33.

Такі цифри озвучив голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім. Він зазначив, що сьогодні не йдеться про вихід з червоної зони та повідомив, що проведено низку перевірок стосовно порушників карантинних обмежень.

На адміністрації ринків, які проводили свою діяльність усупереч заборонам обумовлених червоною зоною, складено протоколи. Перевірки також відбудуться в закладах, які здійснюють торгівлю продовольчими товарами: і в супермаркетах, і в невеликих магазинах.

Наразі епідеміологічна ситуація в області не покращується. В обласному центрі з восьми показників епідеміологічної ситуації перевищено два: завантаженість ліжок, забезпечених подачею кисню, — 73,67 (за допустимого не більш як 65); кількість пацієнтів з ковід-19 — 113,64 (за допустимого не більш як 60 на 100 тисяч населення).

Віталій Кім звернувся до миколаївців із закликом дотримуватись карантинних обмежень. «До тих, хто досі цього не розуміє, буде вжито відповідних заходів«, — зазначив він.

Джерело: Голос України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *