06.04.2021

П’яний поліцейський влаштував скандал з місцевими жителями

Сьогодні, 6 квітня, до поліції надійшло повідомлення про конфліктну ситуацію, яка виникла у жителів Заводського району з нетверезим місцевим мешканцем із приводу незаконної вирубки ним дерева.

Встановлено, що миколаївець поводив себе агресивно відносно громадян, у зв’язку з чим їм знадобилась допомога правоохоронців. На місце події прибули патрульні поліцейські, які доставили чоловіка до Миколаївського районного управління поліції. Правопорушником виявився працівник одного з районних відділів поліції, який був звільнений з лав за порушення службової дисципліни та аналогічну поведінку. Проте у середині березня цього року поновився на службі за рішенням суду.

Наразі відносно поліцейського вирішується питання про притягнення до адміністративної відповідальності. Також до управління поліції прибули співробітники внутрішньої безпеки та відділу інспекції з особового складу для документування порушень інспектором.

У подальшому чоловік буде звільнений. У лавах поліції не можуть служити поліцейські, які своєю поведінкою дискредитують правоохоронну систему та заслуги інших правоохоронців. Якщо поліцейський порушив Закон, — це тягне за собою негайне звільнення з поліції – така принципова позиція керівництва ГУНП.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *