28.02.2019

П’ять лижників заарештували під час ЧС — одного з них застали за переливанням крові

Також були арештовані дві людини, які входили в групу, яка роками допомагала застосовувати кров’яний допінг спортсменам з різних видів спорту по всьому світу.

Поліція Австрії та Німеччини провела антидопінговий рейд в Зеєфельді (Австрія), де проходить чемпіонат світу з лижних видів спорту.

Було заарештовано дев’ять осіб, п’ять із яких – спортсмени, повідомляє СпортОнлайн.

Це два австрійця, два естонця і один казах. Один із заарештованих лижників робив собі переливання крові, коли до нього вторглася поліція. Також повідомляється, що були арештовані дві людини, які входили в групу, яка роками допомагала застосовувати кров’яний допінг спортсменів з різних видів спорту по всьому світу.

Ця група базувалася в німецькому Ерфурті. На старт вчорашньої чоловічої гонки на 15 км класикою не вийшли австрійці Домінік Балдауф і Макс Хауке, естонці Андреас Веерпалу і Карел Таммъярв, а також дворазовий бронзовий призер чемпіонатів світу казахстанец Олексій Полторанін.

Переможцем гонки став норвежець Мартін Йонсруд Сундбю. Чемпіонат світу з лижних видів спорту триватиме до неділі, 3 березня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *