08.09.2021

Півтори сотні миколаївців третій тиждень живуть без газу: люди погрожують перекрити Інгульський міст

Жителі двох багатоповерхівок Миколаєва, 77-А та 79-Б по проспекту Героїв України, вийшли на попереджувальну акцію протесту.

У їх будинках відключено газ з 23 серпня, повідомили ІншеТВ жителі.

У будинках живе 144 людини, але на акцію вийшли тільки два десятка. Городяни заявили, що вони готові перекривати Інгульський міст, якщо газ не буде підключений.

Як стверджують в «Миколаївгазі», газ був відключений аварійною службою через виявлення струму на внутрішньобудинкових газових трубах.

А ось включити його не можуть, так як внутрішньобудинкові газові мережі виявилися безгоспними.

Балансоутримувачем будинків є керуюча компанія «Місто для людей».

«Миколаївгаз» вважає, що МДЛ повинна оплатити роботи по підключенню, надати акт про відсутність струму на трубах і підписати акт розділу кордонів балансової належності газопроводів.

У МДЛ ж вказують, що технічне обслуговування газових мереж не входить в їх тариф, тому компанія не має ніякого відношення до газових мереж будинків, що знаходяться в її управлінні — на сьогоднішній день не визначена балансова приналежність газових внутрішньобудинкових мереж, також не розглянуто питання передачі мереж в експлуатацію компаніям-газорозподільникам. Компанія пригрозила звернутися в Антимонопольний комітет зі скаргою на тиск монополіста.

Нагадаємо, МДЛ отримав в управління понад 800 багатоповерхівок в Миколаєві. Компанія ТОВ «МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ МИКОЛАЇВ» в 2020 році зафіксувала 35,6 млн.грн. чистого доходу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.