14.07.2021

Підготовка до ремонту дороги на ПГУ. Рух тролейбусів припинено

У Миколаєві на час ремонту дорожнього покриття на проспекті Героїв України 13-го липня частково змінили рух маршрутних таксі та припинили рух тролейбусів. Ремонт дороги планують закінчити до п’ятого серпня.

На проспект Героїв України мають перекинути спецтехніку та почати ремонт. Рух тролейбусів вже повністю припинено.

«Ми провели роботу з приватними перевізниками, які працюють на маршрутах. Тому в середньому туди йде 94 одиниці, це без тролейбусів», – говорить заступник миколаївського міського голови Юрій Андрієнко.

На час ремонту, на відрізку від мікрорайону Північний до Пушкінського кільця, додатково запустять 33 мікроавтобуси.

За словами директора малого приватного підприємства «ТФТ» Олександра Денисенка, декілька маршруток вже почали курсувати по скороченій схемі, але у разі заторів, перевізники таку ініціативу міської влади бачать нерентабельною.

«Сенсу скорочення немає, якщо ці машини висітимуть у заторах із пасажирами, це нічого не змінює. А водій, він доїде до Пушкінського кільця в заторі та йому знов треба в’їжджати в цей затор. Тобто він зробить до обіду туди й назад, та після обіду туди й назад. Це не буде ефективно», – говорить Олександр Денисенко.

Щоб розвантажити ділянку, що ремонтують, від важкого транспорту, встановлять спеціальні дорожні знаки.

«Перед в’їздом в місто будуть встановлені дорожні знаки, які повідомлятимуть водіям вантажівок, що, по-перше, організовано об’їзд через місто, тобто через ПГУ вантажівкам рух буде заборонено. Буде організовано об’їзд, а патрульні регулюватимуть цей момент», – говорить речник патрульної поліції Віктор Кірєєв.

У службі автомобільних доріг області, яка є замовником робіт, ремонт журналістам Суспільного не коментують. Речниця підприємства Маргарита Євтушенко на телефонні дзвінки не відповідає. На сайті відомства оприлюднена така схема виконання робіт від Інгульського мосту до Тернівського кільця:

  • фрезерування покриття правою смугою руху;
  • влаштування нижнього шару крупнозернистого асфальтобетону правою смугою руху;
  • фрезерування покриття лівою смугою руху;
  • влаштування нижнього шару крупнозернистого асфальтобетону лівою смугою руху;
  • влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону правою смугою руху;
  • влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону лівою смугою руху.

Також зазначається, що при виконанні робіт у будні, рух транспорту здійснюватиметься однією смугою. Роботи проводитимуться цілодобово.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.