07.01.2020

Підопічних міського притулку для громадян похилого віку привітали з Різдвом Христовим

6 грудня 2020 року підопічних міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів привітали з Різдвом Христовим.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

За доброю традицією, що існує від початку заснування закладу, з подарунками та привітаннями сюди прийшли представники міської влади, митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, ті, хто підтримує дружній колектив.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич опікується притулком вже багато років. Із 2013-го, тоді він ще не був міським головою, постійно відвідує заклад, цікавиться його життям та допомагає покращувати умови перебування городян, яких доля звела під одним дахом.

Директор Володимир Власов розповів, що наразі тут проживають 40 ветеранів. З них четверо вже перетнули 90-річний рубіж. Досягнути такої тривалості життя допомагають хороший догляд, фізична активність, збалансоване чотириразове харчування та чудові умови для прогулянок на свіжому повітрі біля річки. До речі, цього року заклад змінює свою назву: відтепер це буде міський Будинок милосердя ім. Святого Миколая.

Олександр Сєнкевич разом з директором департаменту праці та соціального захисту населення міськради Сергієм Василенком оглянув територію закладу, що постійно впорядковується. В 2019 році коштом міського бюджету придбали 4-кімнатне житлове приміщення, розташоване поруч, аби розширити можливості притулку та покращити умови перебування тут громадян. Крім того, минулого року облаштували територію для відпочинку з бесідкою, де можуть перебувати й лежачі хворі. У закладі з’явилася окрема пральна кімната. Завдяки співпраці з посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні придбали оздоблювальну плитку, дві пральні машини, сушарку, парову праску та дошку для прасування, інші дрібні приладдя.

Як і щороку, колектив притулку підготував святкову програму з колядками. Щиро привітав миколаївців з Різдвом митрополит Питирим, а півчі церковного хору виконали різдвяні пісні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *