10.09.2021

ПІДСУМКИ KYIV HORSE SHOW 2021

4 та 5 вересня відбулася грандіозна подія, якого так довго чекали всі — наймасштабніше і яскраве спортивно-розважальне шоу KYIV HORSE SHOW 2021

Цього року заміської комплекс «Equides Club» гостинно зустрів кілька тисяч глядачів. Це було неймовірно! Повні трибуни глядачів захоплювалися виступом юних вольтіжерів, із захопленням спостерігали виступ кінної поліції, тамували подих від неймовірних каскадерских трюків Ukrainian Cossacks, емоційно підбадьорювали вершників під час подолання костюмованого конкуру і підтримували команди талановитих вершників, які змагалися в командному подоланні перешкод.

Крім того, свої послуги пропонували великий фуд-корт і лаунж-зона, сектор для катання на конях, зона майстер-класів для дітей та тест-драйв автомобілів Volvo.

Kyiv Horse Show — унікальний захід для кінного спільноти, яке зібрало не тільки кращих вершників, а й талановитих артистів. В рамках шоу виступила талановита співачка і вершниця Марія Смирнова.

Тисячі людей приєдналися до цієї незабутньої кінної феєрії. Ми дуже вдячні глядачам за їх неймовірну підтримку спортсменів; протягом двох днів ми всі були учасниками цього чарівного і, разом з тим, драйвового дійства. Далі буде емоційніше, масштабніше і яскравіше разом з вами.
Джерело : PEL / Асоціація кінного спорту України .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.