03.09.2019

Під Дніпром протестувальники перекрили трасу на Київ

Люди перекрили дорогу через рейдерство в регіоні. За кілька днів понад 20 місцевих фермерів залишилися без землі, повідомляють ЗМІ.

В смт Кринички Дніпропетровської області місцеві жителі перекрили трасу Дніпро — Кривий Ріг, яка з’єднує обласний центр зі столицею України. Причина — рейдерські захоплення, повідомляє видання НМ.

За інформацією ЗМІ, за лічені дні понад 20 місцевих фермерів залишилися без землі. А це величезні площі. Наприклад, 4 фермери з Криничок позбулися 113 га, а у фермерів з с. Дружба Криничанського району відібрали 136 га. І право власності було змінено перед збором врожаю соняшнику і кукурудзи.

За словами Євгена Столярчука, представника народного депутата України Олександра Трухіна, за рейдерськими захопленнями стоїть депутат Дніпропетровської облради, якого тут знають як місцевого земельного магната.

«Перекрити дорогу людей змусила бездіяльність правоохоронних органів. Поліція і прокуратура не діють, поки людей позбавляють засобів до існування», — повідомив Столярчук.

Наразі акція протесту триває.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *