13.09.2019

Під Києвом затримали банду грабіжників елітних будинків

Зловмисники нападали на жертв у їх будинках і грабували. Під час одного з нападів власнику житла прострелили ногу.

У Київській області правоохоронці затримали банду з чотирьох осіб, яка грабувала елітні будинки. Про це в п’ятницю, 13 вересня, повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.

Чоловіки збирали інформацію про власників будинків і їх спосіб життя. Також вони перевіряли, чи є у «жертв» охорона, де вони проживають і на якому транспорті їздять.

Після цього зловмисники нападали на потерпілих у будинках і погрожували розправою. Члени банди виносили гроші і коштовності. Під час одного з нападів зловмисники прострелили ногу власнику житла.

«Затримання зловмисників проводилося в різних районах області. Під час проведення санкціонованих обшуків було виявлено та вилучено зброю, вибухівку, засоби конспірації, якими користувалися злочинці під час розбійних нападів, а також награбоване майно потерпілих», — йдеться в повідомленні.

Зловмисників затримали і повідомили їм про підозру за статтями про бандитизм, розбої та незаконне заволодіння транспортним засобом. Їм загрожує 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *