24.08.2021

Під Миколаєвом планують побудувати три відстійника для вантажівок

На в’їздах в Миколаєві з боку Одеси і Херсона, а також уздовж траси М-14 (район Матвіївки) планують облаштувати відстійники для великовантажного транспорту.

Про це під час засідання сесії міськради сказав Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич.

Він повідомив, що з проханням про виділення ділянок під дані об’єкти звернулася Служба автомобільних доріг. Що стосується протестів жителів Матвіївки проти організації місця для відстою фур поруч з їх мікрорайоном, то Сенкевич запевнив — всі необхідні будівельні норми в проекті будуть дотримані.

Місце на трасі М-14 було вибрано, так як там землі не є сільськогосподарськими. Об’єкт знаходиться в 3 кілометрах від житлових будинків мікрорайону Матвіївка і від Тернівського кільця, — сказав мер.

Він повідомив, що «той самий« японський міст », про який так довго говорять, буде за проектом проходити навіть ближче до Матвіївці, ніж відстійник, про який сьогодні йде мова.

Будівництво відстійників буде фінансуватися за рахунок державного бюджету.

Депутат Олена Кисельова заявила, що проект в будь-якому випадку буде реалізований — рішення приймалося не з ініціативи Миколаївської міськради. Єдине, на що можна розраховувати це те, що при проектуванні будуть дотримані всі необхідні норми ДБН і відстань від житлових будинків.

— Це той проект якого одні аплодують, а інші обурюються, — сказала Кисельова.

Джерело: МаюПраво

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *