16.07.2021

Під Миколаївським апеляційним судом мітингують люди (ФОТО)

16 липня 2021 року в Миколаївському апеляційному суді відбувається перше засідання щодо оскарження рішення Заводського районного суду м.Миколаєва про стягнення з Миколаївського глиноземного заводу 9,2 млрд грн на користь громадської організації «Стоп Шлам».

Під будівлею Миколаївського суду зібралося понад 150 людей: майже 30 представників організації «Стоп шлам», а також працівники Миколаївського глиноземного заводу.

Суд Миколаїв

Працівники глиноземного заводу виступають проти рішення суду, а представники «Стоп шлам» підтримують рішення про стягнення з Миколаївського глиноземного заводу 9,2 млрд грн на користь громадської організації.

Завод

«Сьогодні (16 липня – ред.) чергове засідання по «Стоп шламу», ми прийшли підтримати організацію, тому що ми бачимо, які маніпуляції йдуть навколо цього судового процесу. Нам розповідаю, що ми збираємося зачинити підприємство, але ми не збираємося його зачиняти. Ми збираємося для того, щоб МГЗ почали дотримуватися екологічних норм. Ніякої мети, щоб закривати завод немає», – сказав представник організації «Бузький гард» Ілля Зелінський.

Представники заводу розповіли журналістам, що вийшли під стіни суду, тому що бояться втратити робочі місця.

«У нас зі шламом йде боротьба на заводі, все відбувається згідно з екологічними нормами, згідно з розробленими проєктами. Шлакове сховище наше безпечне. Ми прийшли сюди не тільки, щоб не залишитися без робити, а й тому, що без глиноземного заводу в місті наступить екологічна катастрофа. Ми хвилюємося за місто, за всіх людей. Ми сподіваємося на справедливе рішення суду. Ми працюємо на заводі давно, знаємо, що це безпечне підприємство і сподіваємося, що суд це врахує», – розповіла працівниця глиноземного заводу Тетяна Кирлейза.

За порядком слідкують понад 60 співробітників головного управління поліції, представники поліції комунікації та співробітники інших спецпідрозділів.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.