24.09.2021

Під начальником управління молоді та спорту «захиталося» крісло

Діяльність начальника управління молоді та спорту, Миколаївській облдержадміністрації, В.Гінкула останнім часом супроводжувалася низкою скандалів. (Велике будівництво або велика брехня?,«Сыны и пасынки» Виктора Гинкула и Николаевского спорта!,Управління спорту облдержадміністрації очолює брехун!,Хобби Виктора Гинкула, ценою 164 миллиона, за счёт Президента!)
А саме управління перетворилося в один зі структурних підрозділів федерації гандболу області, яку очолює В.Гінкул. За останні роки ряд кращих миколаївських спортсменів покинули Миколаїв і переїхали в інші міста. Підсумком цього стало, вперше за багато років, відсутність миколаївських спортсменів на Олімпіаді в Токіо.
24 вересня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань науки і освіти. інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності.На засіданні, керівник громадської організації «САНТА УКРАЇНА» В.Іванов зачитав звернення на ім’я керівників області, підтримане низкою громадських організацій.

У зверненні, різкій критиці піддана робота як В.Гінкула так і профільного заступника голови ОДА О.Трайтлі.

На жаль члени комісії тільки взяли інформацію до відома, а от реакція, присутнього на засіданні комісії, позаштатного радника глави ОДА Є.Степанюка, була блискавичною.

«Враховуючи результати звіту начальника управління молоді і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації Гінкула. В. М, який він надав 9 вересня 2021 року під час профільної комісії та провівши аналітичну роботу над цією інформацією я вирішив зробити офіційне звернення на Голову Миколаївської обласної державної адміністрації Кіма. В. О. з питанням про ефективності роботи управління молоді і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації та про виконання програми розвитку фізичної культури і спорту в Миколаївський області.
Дуже багато питань, які так і залишаються без відповідей, тому вчора було зареєструвано офіційного листа на ім’я Голови Миколаївської ОДА.»-
написав Є.Степанюк на своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук.

А вже 23 вересня зареєстровано звернення на ім’я глави ОДА, в якому Є.Степанюк просить визнати роботу В.Гінкула незадовільною і звільнити із займаної посади.

Миколаївська правда буде стежити за подальшим розвитком подій.
М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *