03.09.2019

Під Одесою зросла кількість отруєних шаурмою

Кількість людей, які отруїлися шаурмою, збільшилася до 41. У перших 13-ти підтвердили діагноз — сальмонельоз.

Станом на 3 вересня внаслідок спалаху захворювання на гостру кишкову інфекцію серед осіб, які вживали шаурму в Одеській області, постраждала 41 людина. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Як повідомляється, з попереднім діагнозом «гострий гастроентероколіт» були госпіталізовані 40 хворих, одна людина від госпіталізації відмовилася. Також серед постраждалих 10 дітей.

Під час лабораторного обстеження у 13 хворих виявлено Salmonella enteritidis.

«Встановлено, що хворі придбали шаурму в торговому павільйоні з реалізації шаурми і курей-гриль у смт Авангард, ж/м Сьоме небо Овідіопольського району Одеської області. На момент обстеження 01.09.2019 року павільйон був закритий. 02.09.2019 року вдалося встановити особу громадянина, який 30 — 31.08.2019 року проводив виготовлення харчових продуктів у цьому павільйоні (шаурми, хот-догів, шашлику). Державна реєстрація потужності відсутня», — повідомили в Держпродспоживслужбі.

За результатами перевірки встановлено численні порушення вимог санітарного законодавства та законодавства про безпеку харчових продуктів, що, ймовірно, зумовили виникнення спалаху, відзначили в службі.

«Інспектори на вказаного громадянина склали протокол про порушення санітарних норм, видали припис від 02.09.2019 №720 щодо усунення виявлених порушень та призупинення експлуатації торгового павільйону», — додали у відомстві.

Зараз, як зазначається, фахівці здійснюють заходи щодо встановлення шляхів поставок продовольчої сировини до торгового павільйону і почали інспектування підприємства, яке, ймовірно, поставляло йому м’ясну сировину.

Про виникнення спалаху 1 вересня проінформовано територіальне відділення Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Напередодні повідомлялося, що під Одесою десятки людей отруїлися шаурмою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *