02.10.2019

Під час будівництва військових казарм на півдні України «відмито» майже 50 мільйонів гривень — дані після аудиту

 В акті зафіксовані недбалі та непрофесійні дії посадовців управління та встановлені фінансові порушення, що призвели до втрат державних коштів, на загальну суму 48,5 млн грн.

Працівники Південного офісу Держаудитслужби закінчили ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління, підпорядкованого Головному квартирно-експлуатаційному управлінню Збройних Сил України.

Про це йдеться на сайті Південного офісу Держаудитслужби.

Аудиторами проведено ретельний аналіз роботи ТерКЕУ за 2017-2018 роки. Перевірялися ремонтно-будівельні роботи, які виконували підрядні організації на замовлення Південного ТерКЕУ. Зокрема, це роботи з будівництва будівель казарм поліпшеного планування у військових містечках міст Миколаїв, Очаків, Подільськ та смт Чорноморське Одеської області, будівництва їдальні, спортивних майданчиків, фізкультурно-оздоровчого комплексу, елементів благоустрою території у військовому містечку Дачне-2 (с. Дачне Одеської області).

Згідно з перевіреними документами, проведеними контрольними обмірами і обстеженнями виконаних будівельних робіт, дослідженнями актів приймання виконаних будівельних робіт, договорів підряду, підрядні організації систематично надавали до оплати акти приймання виконаних робіт, які за фактом були ще не завершені, завищували обсяги виконаних ними робіт. У підсумку підрядники безпідставно отримали бюджетні кошти у розмірі майже 48,5 млн грн.

За результатами проведеної ревізії об’єкта контролю направлено вимоги щодо усунення порушень законодавства. Наразі діями відшкодовано 5 млн грн, але робота з відшкодування виявлених порушень триває та перебуває на особливому контролі керівництва офісу.

Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *