20.01.2020

Під час Водохреща миколаївські поліцейські забезпечили публічний порядок і безпеку громадян

19 січня у 82 православних храмах міста та області відбулись урочистості з нагоди відзначення Богоявлення Господнього (Водохреща). 

Під час Водохреща на території Миколаївської області поліцейські забезпечили охорону громадської безпеки поблизу культових споруд та у визначених місцях масового купання.

За інформацією Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Миколаївській області у заходах взяли участь близько 17 000 громадян. Публічну безпеку та правопорядок забезпечували близько 268 працівників поліції. Разом із поліцейськими несли службу 60 військовослужбовців Національної гвардії України та 54 члени громадських формувань.

 

One Response to Під час Водохреща миколаївські поліцейські забезпечили публічний порядок і безпеку громадян

  1. алекс says:

    водохреща як і вибори президента показали, що більшість в Україні це барани! і от стадо баранів по прихоті московських попів-сектантів пірнають у річки і озера не дивлячись на температуру! а ви бачили хоч одного бородатого в рясі пірнаючого в воду? я ні!ну добре, що зараз така зима, а коли -10, чи -15? все одно лізуть, а чому, бо стадо! копіюють Христа! (а тепер для стада!) Христа в якій річці хрестили? в Іордані! а Іордан де ? в Ізраїлі! а знаєте що зимою в Ізраїлі найхолодніше це плюс 20, не -20, а плюс! то й можна плигати в воду! що написано в святому писанні? що в цей день вода кругом свята, однієї структури! то що треба сліпо копіювати! з таким же успіхом можна попливати дома, в ванні! про температуру води нічого, ні де, не сказано! але це не для стада! місце стада на фото вище!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *