27.03.2019

Під час голосування у Миколаєві задіють понад 700 членів громадських формувань

6 березня перший заступник міського голови Володимир Криленко провів нараду з правоохоронними органами щодо організації дієвої взаємодії в напрямку забезпечення охорони громадського порядку, безпеки громадян, попередження та локалізації будь-яких надзвичайних подій, у тому числі, пов’язаних з можливим скоєнням терористичних актів під час проведення виборів Президента України. Про це інформує прес-служба мерії.

Доручення стосовно відпрацювання вищевказаних питань було надано міським головою Олександром Сєнкевичем під час пленарного засідання чергової 51 сесії міської ради.

До участі в спільній нараді, крім правоохоронців, запросили представників адміністрацій районів Миколаєва, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, головного управління ДСНС в Миколаївській області, управління охорони здоров’я, управління освіти, відділу з організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, керівників громадських формувань з охорони громадського порядку міста Миколаєва.

Міська влада звернулася до правоохоронних органів з проханням забезпечити безпеку під час виборчого процесу та законної агітації кандидатів у Президенти.

У свою чергу, міською радою відпрацьовано механізм чергування на виборчих дільницях під час голосування. До чергувань буде залучено 766 членів громадських формувань з охорони громадського порядку міста Миколаєва.

За інформацією правоохоронних органів, на даний час загроз безпечному проведенню виборів немає.

Особливу увагу під час наради приділили відпрацюванню чіткої взаємодії між міською владою та силовиками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *