02.07.2021

Під час злив стічні води знесли ворота в одному з дворів

Жителі вулиці Баштанської в Інгульському районі, які 20 років домагаються від Миколаївської міськради асфальтування дороги, повідомили, що під час злив стічні води знесли ворота в одному з дворів.

Про це мешканка вулиці Світлана Чечуй написала в Facebook.

Нагадаємо, люди кілька десятиліть звертаються до міських голів та керівництва адміністрації Інгульського району, проте їх прохання залишаються непочутими. Через вулицю проходить шлях до кількох школам, дитсадкам, поліклінікам, аптекам і іншим об’єктам соціальної сфери. Також, зазначають місцеві жителі, уздовж Баштанської розташована засмічена лісосмуга, де мешкають зграї бродячих собак.

«Ось як працює наша адміністрації на чолі з Сенкевичем. Що у людей від наших доріг ламається руки, ноги, а ТЕПЕР вже ворота падають від напливу води. Ганьба нашому керівництву за їх бездіяльну роботу! Скільки люди будуть терпіти це свавілля ??? Сюди навіть вже влітку не може проїхати ні швидка допомога, ні таксі, ні будь-якої транспорт. За останні 30 років люди чекають хороших доріг. СКІЛЬКИ ЩЕ ЧЕКАТИ? », — написала жінка, опублікувавши фотографії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.