16.09.2021

Після столітньої перерви в Миколаєві відкрилося іноземне консульство

До 1917 року, в Миколаєві функціонували 17 !!! консульств іноземних держав, але після Жовтневої революції всі вони були закриті.
І ось, після більш столітньої перерви в Миколаєві відкрилося Почесне Консульство Литовської Республіки.

У церемонії відкриття взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас, Радник Посольства Литовської Республіки Маріюс Дунда, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім, голова обласної ради Ганна Замазеева, Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич.

?

У своєму виступі Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас заявив, що головне завдання Консульства — сприяння розвитку торгових та економічних зв’язків між нашими державами, а також допомога та підтримка громадян і юридичних осіб Литви в нашому регіоні, підтримка культурно-освітньої та наукової діяльності.

Почесним Консулом Литовської Республіки в Миколаєві став Сергій Сипко. Миколаїв приєднався до міст України в яких є офіційні Консульства Литви — Києву, Тернополю, Львову, Ужгороду, Івано-Франківську, Дніпру, Одесі, Житомиру, Херсону, Харкова, Луцька, Северодонецьку.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *