03.11.2020

Рада посилює масковий режим

Народні депутати схвалили в першому читанні законопроект, який передбачає штрафи для власників бізнесу за відсутність масок у клієнтів.

Верховна Рада підтримала за основу відповідний законопроект №3890, який передбачає штрафи для власників бізнесу за відсутність масок у відвідувачів. За документ проголосував 251 нардеп. Про це повідомляє РБК-Україна.

Документ передбачає, що для юридичних осіб штрафи становитимуть від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3 400 — 5 100 грн).

Штрафувати будуть: за пропуск, допуск особи в громадські будівлі, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без одягнених засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, в тому числі виготовлених самостійно, невжиття заходів щодо перебування особи в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту.

«Підприємство, установа, організація, громадянин — суб’єкт господарської діяльності сплачують штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», — зазначено в тексті закону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *