28.06.2021

Рада ЄС схвалила підписання угоди про «відкрите небо» з Україною

Рада ЄС дала згоду на підписання угоди про спільний авіаційний простір між Україною та Євросоюзом, яка відома як угода про «відкрите небо». 

Як йдеться в офіційній заяві, опублікованій 28 червня на сайті Ради Євросоюзу, сьогодні Рада ЄС дала добро на підписання трьох авіаційних угод — з Україною, Вірменією та Тунісом, а також угоди про повітряний транспорт з Катаром.

Зазначається, що ці угоди відкриють ринок повітряного транспорту і нададуть нові можливості для операторів та клієнтів, що сприятимуть торгівлі, туризму, інвестиціям, економічному та соціальному розвитку.

«Підписання усіх чотирьох угод очікується восени 2021 року. Кожна угода після цього повинна бути ратифікована кожною країною-членом, ЄС та третьою стороною», — йдеться у заяві Ради ЄС.

Варто зазначити, що посол ЄС в Україні Матті Маасікасвже відреагував на відповідну заяву та сказав, що дуже радий цьому.

«Дуже радий у зв’язку із затвердженням Радою ЄС Угоди про спільний авіаційний простір між Україною та ЄС, яку так довго очікували і, сподіваюся, скоро підпишуть. Ця угода інтегрує Україну в єдиний авіапростір Європи, гарантує високі стандарти безпеки та створить переваги і для мандрівників, і для авіаіндустрії», — написав він у Twitter.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *