13.07.2021

Реванш не пройде! Під таким гаслом в Києві пройшла акція активістів Національного Корпуса.

12 липня, представники Національного Корпусу у Києві прийшли під стіни Фонду держмайна.

Нещодавно останні призначили нового керівника Миколаївської ТЕЦ. Ним став Єгор Клецов — чоловік, який усіляко заперечував агресію РФ проти України, називав війну «внутрішнім непорозумінням» та приходив на пропагандистські ефіри каналу «Новоросія». Більше того Клецов у 2015 році проводив мітинги, де пропагував тезиси про «мир за всяку ціну», та «Україна повинна скласти зброю і домовлятися з Росією». На початку російсько-української війни він деякий час збирав кошти, купував та особисто доставляв медикаменти для військових госпіталів ДНР.

Будь-якої відповідальності та жодних публічних вибачень за свої дії перед українськими військовими, матерями загиблих захисників від нього ми не побачили. При цьому ці всі факти біографії не зупинили керівництво Фонду держмайна від призначення Клецова.

Нацкорпус на сьогоднішній акції озвучив вимоги щодо неприпустимості займання державної посади людиною, яка загрожувала державним інтересам України. Подібні проросійські елементи повинні нести відповідальність за свої антиукраїнські дії. СБУ не вбачає загрози та ігнорує подібні прояви, а закон «Про боротьбу з колабораціонізмом», на жаль, покривається пилом десь у стінах Верховної Ради.

В цей же день, мало відбутися засідання Наглядової Ради Миколаївської ТЕЦ. На момент виходу матеріалу, про результати засідання було невідомо.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *