10.01.2020

«Рекордне виконання бюджету»: за 2019 рік у Миколаєві вдалося виконати всі проекти

Виконання бюджету Миколаєва в 2019 році можна назвати рекордним.

Про це розповів міський голова Олександр Сєнкевич під час спілкування з представниками засобів масової інформації міста.

— За останні чотири роки виконання бюджету рекордне. Більш того, ми зіткнулися з ситуацією, якої ніхто не очікував: заактовано робіт більше, ніж було коштів на казначейських рахунках. Біля 14 млн грн. у департаменту ЖКГ та біля 8 млн грн. у департаменту енергоефективності не вистачило, аби сплатити за виконані роботи, — сказав мер. – Зараз ми думаємо, як це зробити у новому бюджетному році. На жаль, бюджетне законодавство має таку специфіку, що просто так ми не можемо перенести на наступний рік і сплатити. Будемо з цього питання співпрацювати з профільними департаментами і казначейством.

Серед важливих соціальних проєктів — завершення будівництва травмпункту на території лікарні швидкої медичної допомоги, спортивної зали та їдальні в школі №36 та ін.

—  Рік закінчився хорошими новими для Миколаєва стосовно КП «Миколаївводоканал». Верховна Рада України ратифікувала грантову угоду на 5 млн євро, над цим дуже добре попрацювала новий Міністр розвитку територій Альона Бабак. Це безповоротні кошти, що будуть спрямовані на реконструкцію та модернізацію систем водопостачання й водоочищення у Миколаєві. Крім того, найближчим часом очікуємо ратифікацію ще на п’ять років угоди з Європейським Інвестиційним Банком по проєкту «Миколаївводканалу», — зазначив міський голова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *