07.09.2021

Ремонт ділянки вул. Потьомкінської вийшов на фінішну пряму

Ремонт дороги по вул. Потьомкінській, що було розпочато цього року, майже завершено. Підрядна організація вже працює на розі вул. Потьомкінської та вул. Лягіна, наводячи останні штрихи на об’єкті.

Нагадаємо, минулого року на замовлення департаменту житлово-комунального господарства відремонтували проїжджу частину вул. Потьомкінської, від вул. Садової до вул. Громадянської. А 2021 р. було розпочато другий етап робіт, який передбачає приведення до ладу дороги на ділянці від вул. Громадянської до вул. Лягіна.

Площа покриття, на якій виконується ремонт, складає 7,5 тисяч квадратних метрів. Термін завершення робіт – двадцяті числа вересня поточного року, — сказав заступник начальника управління комунального господарства департаменту ЖКГ Максим Бевза.

Відповідно до проєкту підрядник відновлює дорожнє покриття – поміж трамвайних рейок вкладає тротуарну плитку та асфальт з боків.

Проєкт передбачає повну заміну підстиляючого та основного шару асфальту. Вздовж лінії примикання колії до асфальту виконується відновлення покриття шляхом укладання фігурних елементів мощення товщиною 100 міліметрів. При цьому використовуються г-подібні види плитки, що забезпечує більш тривалу експлуатацію покриття. Крім того, під час виконання робіт силами КП «Миколаївелектротранс» паралельно виконувалось відновлення трамвайної колії та шпальної системи на всій протяжності ділянки, — додав заступник начальника технічного нагляду та проєктної роботи при департаменті ЖКГ Віталій Сизоченко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.