03.07.2021

Риболовецьке судно, що зазнало аварії в Чорному морі, відбуксують до Очакова

Риболовецьке судно, що зазнало аварії в Чорному морі, взяв на буксир український катер морської охорони. Самостійно передати сигнал про допомогу судно не мало змоги, оскільки було знеструмлене.

Про це повідомила представниця Регіонального управління морської охорони Держприкордонслужби Наталя Гуменюк, передає «Українська правда».

«Катер морської охорони «Балаклава» вже взяв на буксир фелюгу, яка потерпала у відкритому морі, була знеструмлена, і наразі буксирує її до порту виходу до Очакова. Назустріч висунувся власник на іншій фелюзі. Певно, що вони зустрінуться в морі», — йдеться у коментарі.

До цього російський ракетний катер Чорноморського флоту вирушив на сигнал.

«В таких ситуаціях дійсно є тільки можливість передавати сигнал порятунку. Тому вони запросили, щоб найближчі судна проінформували українську владу про потрібну їм допомогу», — сказала вона.

Нагадаємо:

У суботу 3 липня в РФ заявили, що направили ракетний катер Чорноморського флоту до українського рибальського судна, яке зазнає лиха в Чорному морі. Капітан «ОД-2592» повідомив, що у судна відмовив двигун, воно знеструмлене, перебуває в дрейфі і просив допомоги про інформування влади України про аварію.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.