23.01.2020

«Робота з боржниками». Миколаїводоканал розмістив борди з адресами неплатників за послуги

МКП «Миколаївводоканал» продовжує роботу з абонентами, які мають заборгованість.

У місті розміщено п’ять інформаційних бордів з адресами та сумами боргів абонентів, які вважають, що можуть користуватись послугами та жити у зручностях за рахунок інших сумлінних громадян. Така позиція наносить шкоду підприємству та громаді міста — пояснили ініціативу на підприємстві.

Зауважимо, що на постійній основі ведеться судово – позовна робота, але виконання рішень суду виконавчою службою складає лише 9%.

З 1 травня 2019 року згідно закону України «Про житлово – комунальні послуги» підприємство отримало право припиняти послуги абонентам, які мають борг без рішення суду. Зараз сума заборгованості населення перед підприємством за послуги складає 98 млн.гривень. За ці кошти підприємство мало б можливість замінювати зношені мережі водопостачання та водовідведення, модернізовувати обладнання, вчасно сплачувати за електроенергію.

Така сума боргу є критичною для сталої роботи підприємства. У 2019 році були непоодинокі випадки, коли електропостачальні компанії припиняли свою послугу водоканалам боржникам і цілі міста залишались без води. Одним з таких міст ризикує стати і Миколаїв якщо не виправити ситуацію.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *