01.07.2021

Робоча група визначила пріоритетну пропозицію щодо організації дозвілля на Соборній

Сьогодні, 1 липня, в мерії Миколаєва відбулось засідання робочої групи з питань розгляду пропозицій щодо організації дозвілля населення в м. Миколаєві. Під час заходу оголосили результати розгляду пропозицій суб`єктів господарювання щодо організації дозвілля на Соборній площі.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови міської ради.

Нагадаємо, що було створено робочу групу у складі представників департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції, департаменту економічного розвитку, департаменту ЖКГ, юридичного департаменту, управління земельних ресурсів, департаменту архітектури та містобудування. Її очолив перший заступник міського голови Віталій Луков.

Головна завдання робочої групи — зробити міський простір більш наповненим та цікавим, додати локації, які б гармонічно поєднувалися з дизайном площі. Це, наприклад, різноманітні фуд-корти, де можна буде придбати безалкогольні напої та легку їжу, арт-об’єкти, мобільні ресторанні комплекси тощо.

Відкриваючи захід, перший заступник міського голови Віталій Луков нагадав, що до міської ради надійшли пропозиції від 6 суб’єктів господарювання. Йдеться про ФОП Бубнов І.В., ФОП Байдалова О.В., ФОП Соколовський Д.В., ТОВ «ІнвестСітіГруп», ФОП Вереєвський О.О. та ТОВ «ЕЖ». ТОВ «ІнвестСітіГруп» надало 2 пропозиції щодо організації дозвілля на Соборній площі, всі інші – по одній пропозиції.

Усі подані варіанти ретельно вивчили члени спеціальна робоча група. Як розповів перший віцемер, фахову оцінку пропозицій надав й департамент архітектури та містобудування – на його думку, найкраща пропозиції надійшла від ТОВ «ІнвестСітіГруп», що передбачає розміщення малої архітектурної форми у мінімалістичному стилі (куб), а також фотозоною з буквами.

Крім того, свої вподобання могли висловити й містяни, взявши участь в опитування, що проводилось на сторінці Миколаївської міської ради у Фейсбук. Віталій Луков оприлюднив результати опитування – до трійки лідерів увійшли варіанти облаштування площі від ТОВ «ІнвестСітіГруп» та ФОП Бубнов І.В.

Беручи до уваги ці результати, члени робочої групи визначили пріоритетну пропозицію шляхом відкритого голосування. Нею стала пропозиція ТОВ «ІнвестСітіГруп», варіант куб з літерами. Передбачається, що буде до 8 літер, які складатимуть 2 слова, одне з них «МИ».

Відповідаючи на запитання щодо термінів початку роботи, представник ТОВ «ІнвестСітіГруп» зазначив, що зможе облаштувати площу за 2 місяці.

Прес-служба Миколаївської міськради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *