04.10.2019

Розглядається дві версії аварії Ан-12

Аварія могла статися через помилку пілота при посадці або через брак палива, заявив заступник міністра.

Зараз розглядається дві версії аварійної посадки вантажного Ан-12 поблизу аеропорту Львів: помилка пілота і нестача пального. Про це в ефірі 112 Україна в п’ятницю, 4 жовтня, заявив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

«Зараз розглядається дві версії. Перше — це те, що скінчилося пальне, друге — це помилка пілота, тому що літак виходив не на візуальний візит, а на інструментальний. Тому те, що була погана погода — а там насправді був дуже сильний туман піді Львовом, — воно не впливає. Зараз всі обставини розслідуються», — сказав він.

За його даними, літак перевозив 10 тонн вантажу.

Як повідомив заступник міністра, серед вцілілих в аварії — пілоти літака. «Постраждалих, сильно травмованих пілотів дістали з кабіни… З ними спілкуються представники ДСНС для з’ясування всіх обставин події», — сказав Лавренюк.

Як повідомляє УНН, заступник начальника ДСНС у Львівській області з реагування на надзвичайні ситуації Валерій Глобенко заявив, що після аварійного приземлення з паливних баків літака витікав гас.

«Після аварійного приземлення літака з паливних баків дійсно витікав гас, і він продовжує витікати», — повідомив Глобенко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *