22.11.2019

А. Корнацький: «Розгін зради» — брудний метод політичної війни

Ідіоти — вони і в Африці ідіоти. Але Україна і тут попереду Африки — тому що ідіоти у нас здебільшого не прості, а корисні. 

Тільки не для нас із вами. Вони корисні тим, хто їх багато років дбайливо вирощує, вигодовує і пестить.

Звісно, що на свою потребу.

Щоб вони, наприклад, коли треба «зраду розганяли». 

Як от тепер щодо першого заступника голови Верховної Ради Руслана Стефанчука, який у повній відповідності до законодавства уклав із тещею договір оренди квартири і офіційно задекларував це.

Зробив усе саме так, як і має бути.

А як інакше? Стефанчук, здається, з Хмельницького, свого житла у Києві не має, а  жити і ходити на роботу в Києві, як один із найвищих держслужбовців, він має постійно.

Значить, треба або в готель поселятися — а це не для сімейних, — або квартиру орендувати.

Офіційно — щоб адресу місця проживання і витрати на оренду у декларації вказати. Безплатно проживати в чужій квартирі, хоч би вона й мамина була, не можна — це буде незаконне збагачення за рахунок безоплатного користування чужим майном. Кримінальна відповідальність, частина третя  статті 368-2, спеціально для осіб, які займають особливо відповідальне службове становище, як Стефанчук — позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Як вам таке? Не мало? 

Я вже мовчу про те, що через безплатне проживання (а можливо й харчування) Стефанчук міг би запросто попасти у матеріальну залежність від тещі ! А раптом вона американська шпійонка ?! )))

Але «корисним ідіотам» все «по барабану» — їхні хазяї-злодії платять їм із украденого у народу не за те, щоб правду людям розказували, навпаки — щоб брехали якомога брудніше.

Вони й стараються, всі ці братущаки-говномети та «українські неправди». При цьому мало того, що про врегульований законом порядок мовчать — на мораль давлять.

Дивіться, мовляв, айяяй які жадібні, не може тесть у тещі безплатно пожити!

Про «європейські цінності», до речі, які вони нав‘язують українцям за європейські ж грантові кошти, всмоктуючи їх і не давлячись, вони в таких випадках чомусь мовчать. Не кажучи вже про те, що там батьки дітям копійки грошей у борг без розписки не дадуть — у ресторані за одним столом кожен а себе окремо платить!

А тим часом вся можновладна сволота попередніх років від задоволення руки потирає — бо від їхніх злочинів із пограбунку народу і розвалу держави увага суспільства відвернута на висмоктані з пальця «зради» політичних противників.

Чого й належало досягти за допомоги «корисних ідіотів».

Аркадій Корнацький, народний депутат України 8 скликання

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *