06.08.2020

Розпочався перший в історії Чемпіонат Миколаївської області з кайт-флаїнґу 2020

Сьогодні, 6 серпня 2020 року, в селі Вісунськ Березнегуватського району відкрився перший в історії Чемпіонат Миколаївської області з кайт-флаїнґу. 

Обласні змагання триватимуть до 16 серпня на локаціях у Миколаєві, Ольшанській ОТГ та с. Вісунськ. Запланована участь 23 спортсменів з різних районів області, зокрема, лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Зоряний Кайт 2019–2020». 

Чемпіонат Миколаївської області буде поєднаний з окремими днями першого Чемпіонату України з кайт-флаїнґу 2020, який сьогодні відкривається на Дніпропетровщині. Додатково на обласній першості Миколаївщини зможуть отримати кваліфікацію на участь у національних змаганнях закордонні кайт-флаєри, члени Української Асоціації Повітряних Зміїв.

В умовах адаптивного карантину обласні змагання відбуваються без глядачів. А виступи самих спортсменів будуть максимально розведені у часі для уникнення скупчень. Головним суддею виступає Павло Шмулевич з Херсона, капітан Збірної України з кайт-флаїнґу, засновник і президент Української Асоціації Повітряних Зміїв, Чемпіон Світу – 2018. До суддівської колегії першості області також увійшли Альона Компанієць з Херсона, співзасновниця і виконавчий секретар Асоціації, Чемпіонка Світу – 2018, та Антон Григор’єв зі Львова, співзасновник Асоціації, член Збірної України з кайт-флаїнґу 2018–2020.

Чемпіонат Миколаївської області з кайт-флаїнґу 2020 повністю організовується Українською Асоціацією Повітряних Зміїв. Кайт-флаїнґ, як молодий для України вид спорту, розвивається Асоціацією у комбінованому китайсько-німецькому форматі за підтримки закордонних партнерів, зокрема, Міжнародної федерації повітряних зміїв (Китай).

One Response to Розпочався перший в історії Чемпіонат Миколаївської області з кайт-флаїнґу 2020

  1. Vasil says:

    «злочинці в законі», фізики-атеїсти-матеріалісти та інші буйні фанати бомжі-безбожники вже виконали епоху бідності та злиденності
    і вже летять на марс в один кінець кайт-флаїнґами і хочуть зробити там таке ж пекло, а потім на інші планети. Їхній космічний гімн «я верю друзья …»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *