09.11.2019

Розпочалося розведення сил біля Петрівського

Українська сторона в полудень випустила білу сигнальну ракету й отримала підтвердження, що ракета також була випущена з іншого боку.

У суботу, 9 листопада, розпочалася практична фаза розведення сил і засобів на ділянці в районі Богданівки і Петрівського. Про це заявив начальник прес-центру ОКП ОС Андрій Агєєв, повідомляє УНН.

«Сьогодні почалася практична фаза розведення сил і засобів на ділянці №3 — Богданівка, Петрівське, 9 листопада», — сказав він.

За словами Агєєва, українська сторона о 12:01 випустила білу сигнальну ракету. Отримала підтвердження, що ракета також була випущена з іншого боку.

«О 12:15 відбувся запуск зеленої ракети, що свідчило про підтвердження початку розведення сил і засобів на ділянці №3. Зараз ми отримали підтвердження від ОБСЄ і спостерігачів, наших військовослужбовців на позиціях, також вони підтвердили інформацію про те, що пішла зелена ракета. Зараз, в найближчі хвилини, почнеться рух — практична фаза — рух техніки й особового складу із зайняття ними інших позицій, які були заздалегідь підготовлені і на які вони повинні відійти в рамках практичної фази розведення. Взагалі на розведення сил і засобів дається три доби«, — розповів Агєєв.

Процес розведення контролюють спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.