15.09.2021

Розпочато капремонт під’їзних шляхів до Миколаєва

М-14: невдовзі під’їзні шляхи до міста Миколаєва будуть у бетоні.

Автодорога М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ входить до системи міжнародних транспортних коридорів в Україні та забезпечує зв’язок південних регіонів за логістичним та туристичним маршрутом Одеса-Миколаїв-Херсон.

Постійно зростаюча інтенсивність руху автомобільного транспорту, переважно вантажного, наявність великих морських портів та зон курортного відпочинку зумовили необхідність посилення конструктиву дорожнього полотна під’їзних шляхів до міста Миколаєва. Згідно проекту тут буде влаштовано цупке цементобетонне покриття.

На двох ділянках дороги М-14 з Одеського та Київського напрямків (км 126+000 – км 129+122 та км 139+716 – км 142+800), що є І категорією автошляху розпочалися ремонтні роботи.

У першу чергу на об’єктах капремонту здійснено заходи з перенаправлення руху транспорту. Від села Весняне до храму Святого Миколая у Варварівці та від повороту на об’їзну міста Миколаєва до Тернівської кільцевої розв’язки перекрито рух транспорту однією смугою руху у напрямку міста Миколаєва. Пересування автівок здійснюється паралельною смугою руху в двосторонньому режимі.

Наразі дорожники виконують такі види ремонтних робіт:

  • Видалення порослі;
  • Демонтаж прикрайкових лотків;
  • Зрізання зношеного асфальтобетонного покриття;
  • Розширення проїзної частини;
  • Влаштування дренуючого шару на узбіччі.

Окрім оновлення основного проїзду найближчим часом стартуватиме капремонт шляхопроводу та транспортної розв’язки на перетині з автодорогою Т-15-06 Миколаїв-Доманівка-Берізки неподалік села Весняне.

Капітальний ремонт виконують підрядні організації ТОВ «ЄДБК» та ТОВ «Ростдорстрой».

Згідно календарних графіків обидва підрядники мають зміцнити та осучаснити під’їзні шляхи до Миколаєва у строк до кінця першого півріччя наступного року.

Нагадаємо, що цьогоріч  у рамках національної Програми Велике Будівництва уже відремонтовано 10,5 кілометрів автодороги М-14 у межах міста Миколаєва. Шість ключових вулиць та два мостових переходи відкрито для основного проїзду.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *