05.03.2019

Розстріляний у Mercedes в Києві чоловік був пов’язаний зі справою «діамантових» прокурорів

ЗМІ повідомляють, що застреленим у Дніпровському районі Києва на вулиці Флоренції виявився Сергій Кисельов, 1960 року народження.

Про це повідомляє ТСН, посилаючись на власні джерела.

Ім’я бізнесмена Кисельова фігурувало у ЗМІ у 2015 році – у розпал скандалу з «діамантовими прокурорами».

На початку липня того року СБУ провела обшук в головному слідчому управлінні ГПУ — у результаті був затриманий перший заступник начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін та заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць. За даними слідства, вони вступили в корупційну змову та отримали хабар у розмірі 3 млн 150 тис. грн. При проведенні обшуків них було виявлено понад 500 тис. доларів готівкою, автомат Калашникова і холодну зброю, багато ювелірних виробів і 65 діамантів, після чого скандальних прокурорів стали називати «діамантовими».

А вже 23 жовтня 2015 року було відкрито кримінальне провадження щодо ймовірного привласнення діамантів – заявник, засновник ТОВ «ЮВК-Агат» Сергій Кисельов стверджував, що упізнав у діамантах прокурорів свої. Нібито їх було вилучено в нього на початку серпня 2010 під час обшуків.

Як писали ЗМІ, Кисельова нібито звинувачували у виготовленні та збуті підроблених камінців, сам він стверджував, що це наклеп й на нього тиснуть через незгоду «ділитись».

Чи пов’язане вбивство бізнесмена зі справою прокурорів, невідомо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *