23.06.2021

Рух транспорту на вулиці Веселинівській відновлено

Постійні дощі та зливи минулого тижня внесли свої корективи та дещо пригальмували темпи виконання ремонтних робіт на автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ у межах міста Миколаєва.

Щойно погода стабілізувалася, підрядник всі вихідні та святкові дні, у декілька змін наздоганяв втрачений через негоду час.

Наразі на вулиці Веселинівській завершено роботи з влаштування нижнього шару крупнозернистого асфальтобетону. Рух транспорту цією вулицею відновлено.

Дорожники перебазували техніку на Одеське шосе. Тут для зручності водіїв проїзд транспорту не перекрито, а дорогу розділено на 2 смуги. По правій смузі руху виконуються ремонтні роботи: відфрезеровано старе покриття та розпочато роботи з укладання вирівнюючого шару асфальтобетону. Проїзд транспорту в Одеському напрямку забезпечується лівою смугою руху.

Нагадуємо, що завдяки національній програмі Велике Будівництво цьогоріч відновимо дорогу М-14 у межах міста Миколаєва, а саме вулиці: Веселинівська, Одеське шосе, Велика Морська (від вул.Нікольська до вул.Пушкінська), Нікольська (від вул.Пушкінська до вул.Велика Морська), Пушкінська (від вул.Велика Морська до Інгульського мосту), проспект Героїв України та покриття Варварівського та Інгульського мостів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *