13.09.2019

«Рядового» прокурора Луценка притягнуто до дисциплінарної відповідальності

13 вересня 2019 року Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів притягнула до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани прокурора Генеральної прокуратури України Юрія Віталійовича Луценка за чергове порушення законності за скаргою адвоката Сергія Рохманова.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав журналіст Володимир Бойко.

Як відомо, видатний фахівець у галузі права Юрій Луценко, не маючи юридичної освіти, не тільки вже понад три роки працює прокурором Генеральної прокуратури України, куди він був прийнятий 12 травня 2016 року всупереч Закону України «Про прокуратуру» без конкурсу та професійного навчання, але й перебував на адміністративній посаді генерального прокурора (втім, сам Юрій Віталійович не знав, як називається його посада, а тому підписував документи як «генеральний прокурор України»).

Юрій Столярчук

29 серпня 2019 року Луценко був звільнений з адміністративної посади указом президента, але залишився, не маючи юридичної освіти, у ГПУ працювати рядовим прокурором. І ось цей рядовий прокурор Луценко й був притягнутий КДКП до дисциплінарної відповідальності за те, що він коїв на адміністративній посаді. А саме: за те, що в травні 2019 року вдруге не виконав рішення КДКП відносно свого тодішнього заступника Юрія Столярчука й не видав у місячний строк наказ про накладання на Юрія Васильовича догани з позбавленням премій.

Читайте також: Верховний Суд остаточно визнав догану заступнику Луценка, яку той вперто не підписував

— Тепер генеральний прокурор Руслан Рябошапка має видати наказ про накладання на прокурора ГПУ Луценка дисциплінарного стягнення й позбавити його на місяць преміальних надбавок. Я навіть не знаю, з чого Юрій Віталійович буде цей місяць жити, — резюмує автор повідомлення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *