09.02.2020

Рятувальники закликають українців не виходити на кригу

З початку року рятувальники зафіксували вже більше 40 випадків загибелі громадян на водних об’єктах країни.

Тож, з метою попередження нещасних випадків, рятувальники продовжують патрулювати замерзлі річки та озера, під час яких закликають українців не виходити на тонку і ненадійну кригу.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Зокрема, 7 лютого профілактичні відпрацювання відбулися у селищі Теофіполь на Хмельниччині. Під час бесід з мешканцями населеного пункту працівники ДСНС переконливо радили неухильно дотримуватись правил безпеки під час зимової риболовлі, а також зауважили, що не варто ризикувати, аби скоротити шлях через ставок чи річку.

У свою чергу, працівники Герцаївського районного сектору Управління ДСНС у Чернівецькій області провели профілактичні бесіди з мешканцями села Горбова. Говорили з людьми про недопущення випадків обмороження чи переохолодження, роз’яснили громадянам правила поведінки на кризі взимку. Працівники Служби порятунку розповіли, що задля уникнення переохолодження чи обмороження важливо одягати не тісне взуття, теплу куртку та рукавиці, а при появі перших ознак переохолодження – обвітрення шкіри рук, блідості та появі, так званої, «гусячої шкіри», ознобі – негайно зайти у приміщення. Також рятувальники пояснили як надати домедичну допомогу постраждалому при легкому переохолодженні чи обмороженні, навчили людей правил безпеки під час перебування на льоду та суворо застерегли від виходу на тонку кригу.

Загалом, такі заходи проходять в усіх областях країни для попередження випадків загибелі на водоймах у зимовий період.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.