19.10.2019

Рятувальники Миколаївщини беруть участь у навчаннях Weber Rescue Days Mosbach 2019

З 17 по 20 жовтня у німецькому місті Мосбах проходять навчання рятувальників Weber Rescue Days.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Упродовж чотирьох днів понад 80 міжнародних тренерів з компанії Weber Rescue Systems навчатимуть близько 600 учасників з усього світу. За результатами навчань, що цьогоріч проходили на Рівненщині, представниками компанії Weber та головним тренером з Німеччини з числа українських тренерів було обрано п’ять найкращих, яких також було запрошено взяти участь у Weber Rescue Days Mosbach 2019.

Крім того, в рамках навчань, 18 та 19 жовтня у Мосбаху проходить рятувальний симпозіум з рядом лекцій на актуальні теми у галузі побудови транспортних засобів та рятувальних технологій. У симпозіумі бере участь і делегація ДСНС на чолі з Першим заступником Служби Олегом Мельчуцьким.

Довідково:

Завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), упродовж 2018-2019 років до ДСНС надійшло 27 спеціальних аварійно-рятувальних машин легкого типу європейського зразка з гідравлічним обладнанням виробництва компанії “Weber Hydraulik GmbH”.

Це стало початком співпраці у галузі підготовки тренерів ДСНС України. Так, у червні 2018 року 15 українських рятувальників взяли участь у тренінгу “Підготовка тренера” по роботі з аварійно-рятувальним обладнанням при ліквідації ДТП і отримали відповідні сертифікати.

У травні 2019 року українські тренери взяли участь у навчаннях Rescue Days у Республіці Польща, а вже у червні 2019 року самостійно провели перші в Україні навчання Rescue Days Ukraine 2019. Навчання були проведені на базі Головного управління ДСНС у Рівненській області із залученням близько 500 чоловік особового складу Служби.

За результатами навчань 146 українських рятувальників отримали сертифікати про проходження навчань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *