17.09.2019

Рятувальники Миколаївщини з нагоди професійного свята знайомили дітлахів із Службою порятунку

17 вересня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали з цікавою програмою до дошкільного навчального закладу №52 «Маяк» Центрального району м. Миколаєва.

Рятувальники підготували для малечі цікаву розповідь про історію становлення та розвиток пожежної охорони, про «сучасну» професію пожежного-рятувальника. Гості організували для малюків цікаві ігри та вікторину. Дітлахи на швидкість змагались в естафетах, гасили умовну пожежу, рятували іграшкових друзів, намагалися подолати всі перешкоди.

На завершення діти та адміністрація закладу подякували представникам Миколаївської Служби порятунку за проведений пізнавальний захід та привітали рятувальників з їх професійним святом – Днем рятівника.

Також цього дня на дітлахів, які завітали привітати вогнеборців 18 державної пожежно-рятувальної частини, що у смт Криве Озеро, чекала акція «Запобігти.Врятувати.Допомогти.». Рятувальники продемонстрували дітлахам пожежно-рятувальну техніку, аварійно-рятувальне обладнання, всі разом пригадали правила безпечної поведінки в побуті, під час відпочинку на воді, природі тощо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *