14.02.2020

Рятувальники Миколаївщини провели для дітей інформаційно-ігровий захід «Обережно, вибухонебезпечний предмет!»

13 лютого до садочків «Світлячок», що у Центральному районі м Миколаєва  та «Вогник» у Миколаївському району області, завітали рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, щоб познайомити діточок з правилами безпеки вдома та на природі.  

Фахівці Служби порятунку продемонстрували дітлахам макети вибухонебезпечних предметів та навчали правильних дій у разі їх виявлення.

«Ні в якому разі не чіпайте знахідку, відійдіть на безпечну відстань й відразу повідомте про це дорослих, які зателефонують за екстреними номерами 101 або 102 та викличуть на місце піротехніків. По прибуттю фахівці кваліфікують предмет, обстежать територію, та знищать шляхом контрольованого підриву в спеціальному місці» — навчали рятувальники.   

До того ж, хлопчикам та дівчаткам розповіли, що предмети побутового призначення (аерозольні балони, фарби, лаки тощо) також можуть чаїти небезпеку, якщо неправильно їх використовувати та чіпати без дозволу дорослих.

На завершення заходу разом зі співробітниками ДСНС дошкільнята пограли у рухливі ігри та повторили номера екстрених служб.

Також сьогодні подібний захід відбувся у садочку «Дзвіночок», що у м Очаків. Тут інспектор районного відділу Головного управління додатково провів, разом із адміністрацією закладу та вихователями евакуацію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *