10.07.2020

Рятувальники Миколаївщини проводять рейди з метою запобігання загибелі людей на воді

10 липня співробітники Інгульського районного відділу Головного управління ДСНС у Миколаївській області, спільно з адміністрацією Інгульського району, провели рейд по береговій лінії Бузького лиману у межах пляжу «Нафтобаза».

Фахівці ДСНС акцентували увагу городян на тому, що статистика травмування та загибелі людей на водних об’єктах області вихідними днями з кінця червня і початку липня поповнилася 11 надзвичайними подіями, які призвели до трагічних наслідків. “Загалом протягом поточного року потонуло 26 людей, з них 2 неповнолітніх дітей (4 — у водоймах м. Миколаєва, 22 — по області). Саме тут, нещодавно, потонув чоловік, який купався вночі” — розповів інспектор. Надзвичайники нагадали дорослим і малим правила безпеки під час відпочинку на воді, пояснили яких заходів слід вжити, якщо людина тоне. Окремо зупинились на тому, що купатись рекомендовано у місцях, де перевірено дно, працюють рятувальні пости та чергують професійні рятувальники.

Особливу увагу рятувальники звернули на батьків, які відпочивають із дітьми, наголосивши на необхідності підвищеної уваги до них.

Сьогодні подібний захід відбувся в смт Березнегувате, на узбережжі річки Висунь в районі дитячого містечка “Казка”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *