16.11.2019

Рятувальники Миколаївщини проводять рейди в приватному секторі

Рятувальники Миколаївщини систематично вирушають в рейди задля того, щоб навчати населення правилам пожежної безпеки.

Адже в період опалювального періоду зростає кількість пожеж в побуті, тому зайвий раз звернути увагу на виконання вимог пожежної безпеки при експлуатації електричних приладів та печей нікому не завадить.

15 листопада мешканців приватного сектору Корабельного району м. Миколаєва з інформаційно-роз’яснювальними бесідами відвідали співробітники 5 державної пожежно-рятувальної частини та представники місцевої адміністрації. Про пожежі, причини їх виникнення та невтішну статистику цього разу говорили із сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах.

«У 2019 році на території нашого району виникло 44 пожежі в житлі. Переважно їх причини криються саме в порушенні правил експлуатації чи невиконанні інструкцій. Небезпека пічного опалення обумовлюється тим, що кожна піч це — вогнедіюче джерело. Частіше за усе пожежі відбуваються з причини перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для їх розтоплювання горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки або зольника вуглин. Не варто також забувати, що перевантаження електромережі, використання саморобних обігрівачів чи  несправних електроприладів не є виключенням для «пожежнонебезпечного» рейтингу» — зазначали під час бесід фахівці ДСНС.

Зважаючи на те, що в більшості домівок виявились серйозні недоліки в протипожежному стані, надзвичайники порекомендували в найкоротші терміни ліквідувати їх для того, щоб не трапилось біди. ДСНСівці також нагадали громадянам про те, що у разі екстреної ситуації негайно звернутись за номером 101 та намагатись якнайшвидше вибратись із епіцентру пожежі й допомогти у цьому оточуючим.

14 листопада співробітники Новоодеського міськрайонного сектору також спілкувались з городянами стосовно виконання вищезазначених заходів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *