12.01.2020

Рятувальники Миколаївщини продовужують рейди серед населення

Рейдові заходи відбулись в Заводському, Корабельному районі Миколаєва, Вітовському, Миколаївському, Березнегуватському та у всіх районах області.

З  метою запобігання пожеж у приватному секторі, рятувальники Миколаївщини не припиняють нагадувати мешканцям нашого краю про те, що недотримання правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, паління в ліжку (особливо напідпитку), залишені діти без нагляду, використання для обігріву приміщень саморобних та несправних електрообігрівачів, перевантаження електромережі нерідко призводять до пожеж у побуті. Актуальності ця проблема набуває в зимовий період, коли через низьку температуру громадяни інтенсивно опалюють домівки.

Так, попередніми днями та 12 січня, рейдові заходи відбулись в Заводському, Корабельному районі Миколаєва, Вітовському, Миколаївському, Березнегуватському та у всіх районах області.

Всі, з ким мали нагоду поспілкуватись надзвичайники, отримали кваліфіковані відповіді на запитання що виникали при бесіді та профілактичні листівки застережливого змісту із зазначенням екстреного номера 101.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *