15.08.2020

Рятувальники Миколаївщини щодня проводять дезінфекцію у місцях масового скупчення людей

З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Миколаївської області та м Миколаєва фахівці Служби порятунку щодня  проводять дезінфекцію у місцях масового скупчення людей.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Зокрема, за зверненнями, що надходять від органів влади, рятувальники здійснюють дезінфекційні заходи у потенційно небезпечних, з точки зору можливості розповсюдження інфекції, місцях: зупинках громадського транспорту, дитячих та спортивних майданчиках, а також дорогах, тротуарах, приміщеннях різного призначення і на прилеглих територіях. Під час виконання завдань за призначенням, бійці ДСНС дотримуються заходів особистої безпеки та перебувають у спеціальних костюмах, масках, окулярах, а також одноразових захисних рукавицях.

Так, 14 серпня, рятувальники проводили дезінфекцію дитячих садочків, спортивних, майданчиків, шкіл, ринків, аеропорту, адміністративних будівель та інших об’єктів  у Корабельному та Заводському районах м Миколаєва (на вул Гастелло, проспекту Богоявленському, вул. Самойловича, вул. Привільна), м Очакові (вул. Будівельників), м Южноукраїнську (вул. Набережна будівельників), м. Новий Буг (вул. Грушевського), а також у Березанському (с. Анатоліївка, вул. Спортивна, с. Висунськ, вул. Юхименка),   Новоодеському  (с. Баловне, вул. Київське шосе), Доманівському (смт Доманівка, вул Ливадара), Казанківському (смт Казанка, вул Молодіжна)  районах області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *