18.07.2021

Рятувальники Миколаївщини інформували громадян щодо небезпек, які приховує відпочинок біля водойм (ФОТО)

16 липня на узбережжі Чорного моря у м. Очаків рятувальники повели інформаційний захід щодо небезпек, які приховує відпочинок біля водойм.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Враховуючи той факт, що кожного дня тонуть люди і серед потопельників чимало дітей, така робота вкрай необхідна, щоб застерегти від необдуманих вчинків та попередити про наслідки. В першу чергу це стосується дорослих, що відпочивають із малолітніми дітьми. Рейдовики нагадали батькам, що під час купання слід знаходитись поруч з дитиною, а не спостерігати з берега — це допоможе вчасно відреагувати.

“У вітряну погоду краще уникати запливів на надувних матрацах та кругах, не запливати на значні відстані, зважати на самопочуття, не заходити у воду у стані алкогольного сп’яніння — дотримання цих простих рекомендацій допоможе уникнути неприємних наслідків”— зазначали співробітники ДСНС.

Слід зазначити, що на водних об’єктах нашого краю в поточному році потонуло 42 людини (у 2020 році — 27), з них 7 дітей (2020 — 2). Більшість із надзвичайних подій із трагічними наслідками сталось у червні та липні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.