30.07.2020

Рятувальники провели навчання на базі міського палацу культури «Корабельний»

30 липня на базі комунальної установи Миколаївської міської ради Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» відбулись гарнізонні тактико-спеціальні навчання з особовим складом Миколаївського міського гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту. Даний об’єкт за своїм цільовим призначенням передбачає масове скупчення людей, тож тренування дають змогу рятувальникам відточити професійну майстерність у разі виникнення пожежі, порятунку громадян та відпрацювати взаємодію з адміністрацією.

За легендою, внаслідок короткого замикання електромережі на сцені виникла пожежа та утворилося щільне задимлення у глядацькому залі. В будівлі залишилося 4 особи (в приміщенні під сценою, в танцювальному залі, в гардеробі, в коридорі на 1-му поверсі біля бухгалтерії), які відрізані від шляхів евакуації.

Адміністрацією об’єкту одразу після виявлення загорання проведено першочергові заходи: оповіщення Служби порятунку за номером 101, евакуація людей та обслуговуючого персоналу із приміщень та гасіння осередку первинними засобами пожежогасіння. По прибуттю силами чергових караулів підрозділів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проведено розвідку та порятунок умовних постраждалих. Одночасно з цим рятувальники подали стволи на гасіння пожежі та захист суміжних приміщень. На момент введення першого ствола пожежею було охоплено сцену, площа складала 154 м2.  

Для координації дій на місці організовано роботу штабу на пожежі.

Участь у заході взяли 36 осіб, 7 одиниць основної та спеціальної техніки, екіпаж патрульної поліції й карета швидкої медичної допомоги. Загалом поставлених цілей та завдань досягнуто, навчання заслуговують на оцінку «задовільно».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *