16.09.2019

Рятувальники провели профілактичну роботу з мешканцями Миколаївщини

В першу чергу,  спілкувались про те,  що в жодному разі не можна залишати малолітніх дітей біля води без нагляду дорослих.

Протягом вихідних днів, 14-15 вересня, співробітники підрозділів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели інформаційні заходи із відпочивальниками біля водойм майже в усіх районах області. До поля зору фахівців ДСНС потрапили стихійні місця відпочинку та пляжі на узбережжі Чорного моря, річок та ставків.

В першу чергу,  спілкувались про те,  що в жодному разі не можна залишати малолітніх дітей біля води без нагляду дорослих. Акцентували увагу на тому, що купатися у нетверезому стані — це наражати себе на небезпеку, у незнайомому місці купання взагалі не рекомендоване.

Так, як на території Миколаївської області наразі утримується надзвичайний рівень пожежної небезпеки, співробітники ДСНС спілкувались з мешканцями області про заборону спалювання сухостою та недопущення пожеж в природних екосистемах області.

На згадку рятувальники залишили кожному, з ким мали нагоду поспілкуватись, профілактичні листівки із зазначенням правил безпеки та екстреного номеру Служби порятунку «101»!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *