08.10.2020

Рятувальники проводять тактико-спеціальні навчання на виборчих дільницях 

Протягом 6-7 жовтня, співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проводили тактико-спеціальні навчання на об’єктах з масовим перебуванням людей, на базі яких 25 жовтня розміщуватимуться виборчі дільниці.

Такі тренування передбачають декілька етапів. Перший — вивчення оперативно-тактичних характеристик об’єктів, наявність та справність пожежного водопостачання на території закладів, шляхи евакуації та прогноз розвитку умовної пожежі. На другому проводяться тактичні вправи, які дозволяють рятувальним підрозділам практично відпрацювати завдання з оперативного розгортання, проведення розвідки приміщень та здійснення евакуації безпосередньо на об‘єкті. Окрім цього співробітники ДСНС проводять протипожежні інструктажі з головами та членами виборчих комісій, у ході яких пояснюють як не допустити пожежу та як діяти на випадок її виникнення.

Цього разу заходи відбулись у Березанському, Доманівському, Єланецькому, Миколаївському районах, містах Миколаїв та Южноукраїнськ.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *